KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10357690
*
nr 1035 7690
Imre Antonyi
(f. 1932), Sverige
Blandteknik, 6 st, Imre Antonyi (f. 1932), Komposition, 30x24
Imre Antonyi, svensk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 maj 2016
kl 20:05:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/5 15:17:01
1
300 kr
2/5 19:50:59
2
350 kr
2/5 19:55:51
1
500 kr
2/5 19:59:02
2
450 kr
2/5 19:59:02
1
500 kr (Budbetjänt)
2/5 20:00:35
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik imre antonyi komposition svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:25
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:10
*
Imre Antonyi
Imre Antonyi, svensk bildkonstnär född 1932.
Läs om budbetjänten
nr 1035 7690
Imre Antonyi
(f. 1932), Sverige
Blandteknik, 6 st, Imre Antonyi (f. 1932), Komposition, 30x24
Imre Antonyi, svensk bildkonstnär född 1932.
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/5 15:17:01 | 1 | 300 kr |
2/5 19:50:59 | 2 | 350 kr |
2/5 19:55:51 | 1 | 500 kr |
2/5 19:59:02 | 2 | 450 kr |
2/5 19:59:02 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
2/5 20:00:35 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik imre antonyi komposition svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:25 -
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:10